چرا سیب سئو؟

در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است

می دونیم که وضعیت اقتصادی و معیشتی فعلی خوب نیست و همه ما درگیر این چالش پیش رو هستیم. خیلی از کسب و کار ها بخاطر هزینه های سنگین قادر نیستن خدمات تخصصی رو به شرکت ها بسپرن در نتیجه مجبورن خودشون با کمترین هزینه و کیفیت این کارو انجام بدن. ما توی سیب سئو کاملا شما رو درک می کنیم به همین خاطر شرایطی رو می خوایم بوجود بیاریم که احساس فشار مالی نکنین. یکی از این موارد، قسطی کردن خدمات ماست …..

سیب سئو خدمات دیجیتال مارکتینگ
demo-attachment-54-Path-1630
demo-attachment-56-Path-1633

تولید محتوای آجیلی نوروز ۹۸

صحبتی دوستانه با رفقا در مورد کسب و کار های اینترنتی. خب سال ۹۷ سال بسیار سخت و نفس گیر رو هم پشت سر گذاشتیم و حالا وقت رفتن به سال ۹۸ یعنی سالی سخت تر و پر چالش تره. همه ما می دونیم که چقدر هزینه های مختلف بالا رفته و روز به روز داریم تحریم و محدود تر می شیم! اما این دلایل باعث نمیشه که از کسب و کار های اینترنتی دست بکشیمو بیخیالش بشیم. چون اگه فروش کم شده، از یک طرف رقابت و تنش بیشتر شده پس در هر صورت رقابت از بین نرفته بلکه به شیوه های مختلفی داره خودشو نشون میده. حالا برای وبسایت ها و استارت آپ ها هم این موضوع کاملا روشنه. در شرایط پر چالش و مسیر تنگ تر، افرادی موفق میشن که با بهینه ترین روش و کمترین هزینه، کسب و کار خودشونو همچنان پیش ببرن. میدونیم که محتوا یکی از موثر ترین و کاربردی ترین اجزای یک کسب و کار آنلاینه و ما به راحتی می تونیم با این روش با مخاطبین و کاربرانمون ارتباط برقرار کنیمو کاری کنیم که همیشه پیگیر و درگیر امور ما باشن. از یک طرف هم هزینه های خفن شرکت های ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ، قدرت خرید رو از مشتری گرفته. از طرفی هم تولید محتوا یکی از اجزای جدا ناپذیر در بحث سئو ست که بدون اون نمیشه در معرض دید کاربر قرار بگیریم! سیب سئو در پی راه حلی برای این موضوع، طرح محتوای آجیلی رو برای مدیران و صاحبان کسب و کار ها پیشنهاد داده.

تولید محتوا

تولید محتوای آجیلی چه فایده ای داره؟

اصول و قوانین بهینه سازی کاملا رعایت میشه

هزینه بسته بادام و پسته رو در ۲ مرحله می تونین پرداخت کنین

از همه مهمتر : ما خودمون محتوا ها رو توی سایتتون بهینه و منتشر می کنیم

مقالات با توجه به حوزه فعالیت شما تولید میشن

هزینه این بسته ها بسیار پایین تر از طرح های عادیه

در کمتر از یک ماه بسته هاتون رو می تونین تحویل بگیرین

بسته های پیشنهادی را از سراسر وب جمع آوری و بازنویسی می کنیم

demo-attachment-44-Group-582

تقویم محتوا بر اساس نوع سایت طراحی میشه

جملات کاربردی برای محتوای شبکه های اجتماعی شما ارسال میشن

شرکت تولید محتوا

تولید محتوای آجیلی برای چه افرادی خوبه؟

همونطور که می دونیم سئو فاکتور و آیتم های متعدد و مختلفی داره که در سال های اخیر بحث تولید محتوا خیلی پر رنگو ارزشمند شده. اکثر سایت ها و استارت آپ ها تیم تولید محتوا دارن یا اینکه این بخش رو برون سپاری می کنن تا علاوه بر صرف هزینه کمتر، از رقیباشون جا نمونن. در نتیجه تولید محتوا یکی از شتاب دهنده ترین و سالم ترین روش های سئو و بهتر دیده شدن در گوگل هست از طرفی با مقالات سایت می تونین به راحتی با مخاطبا ارتباط برقرار کنین که این روش بهترین راه رفاقت با اوناست!
یکی از بزرگترین مشکلات و گرفتاری های صاحبان کسب و کارا نداشتن وقت و تخصص کافی در تولید محتوا ست که همین باعث میشه به سرعت از میدون رقابت و مبارزه جا بمونن. ما اینجا با تخصص و تجربه ای که داریم، می تونیم در این مورد کمکتون کنیمو همراهتون باشیم. تو هر زمینه ای که فعالیت می کنین یک رنج کلی از کلیدواژه و عبارات کلی رو بررسی و واسشون محتوا تولید (بازسازی) می کنیم. اینطوری شما ماهانه کلی مقاله آماده خواهید داشت که با انتشار منظم و برنامه ریزی شده، کلی به سئو و گرفتن بازدید سایتتون کمک می کنین. چی دیگه ازین بهتر می خواین؟؟؟

اگه هم تولید محتوای اختصاصی و حرفه ای تر می خواین، از روش های ترجمه یا تولید محتوای اختصاصی خدمات خواهیم داد.