خدمات سئو سیب سئو

سیب سئو چیست؟ 
ما تیمی جوان و تازه کاری هستیم که از هر چالش و فرصتی استفاده می کنیم تا بهینه ترین و کاربردی ترین حالت ممکن رو برای پیشرفت و ارتقاء کسب و کار شما بکار ببریم. از سال ۹۶ کارمون رو بصورت تخصصی شروع کردیم و همچنان در پی کسب تجربه و دانش فنی ایم تا با شرایط روز دیجیتال مارکتینگ، بتونیم خدمات و سرویس های قابل قبولی به شما ارائه بدیم. تا الان افتخار همکاری با چند برند و شرکت در زمینه های مختلف ( طراحی سایت – سئو و بهینه سازی – تولید محتوا – طراحی و گرافیک – پشتیبانی سایت ) رو داشتیم که می تونین از قسمت نمونه کار ها ببینین.

رفاقت با سیب سئو چه مزیتی داره؟

شرایط بسیار سخت اقتصادی چالش های جدیدی برای شرکت ها و کسب و کار ها بوجود آورده که سیب سئو هم با این مشکلات دستو پنجه نرم می کنه اما خب ما هم مثل شما توی این جامعه زندگی می کنیم و وظیفه انسانی حکم می کنه یک باری رو از دوش شما برداریم.

√  هزینه خدمات و سرویس هایی که ارائه می دیم رو به صورت چند مرحله ای از شما دریافت خواهیم کرد.

√  در طول همکاری پروژه، هر سرویس دیگه ای که بخواین اضافه کنین رو با لحاظ ۱۰ %  کاهش قیمت اعمال خواهیم کرد. اینطوری هم کسب و کار شما قوی تر و مطمئن تر پیش خواهد رفت و هم همکاری و دوستی ما با شما پایدار تر و موندگار تر خواهد شد. رفقای سیب سئومسعود ناصری

بنیان گذار تیم سیب سئو و مدیر سئو

بهینه سازی و سئو با زندگی من کاملا آمیخته شده، طوری که دوست دارم همه ی جنبه های زندگی رو بهینه سازی کنم.

لاله للهی

مدیر پروژه ها و مسئول تحلیل بازار و مشتریان


عاشق شخصیت شناسی و آنالیز کاربرانم و به بهترین شکل بهینه سازیشون می کنم. استراتژی نوشتن یکی دیگه از کاراییه که از طریق تحلیل جامعه ی هدف، می تونم انجام بدم.

احمد حیدری

مسئول بخش طراحی و پیاده سازی وبسایت


عاشق خلاقیتم و باور دارم که در هر پروژه خلاقیت حرف اول رو میزنه. از یادگیری به شدت لذت می برم و اعتقاد دارم برای رسیدن به موفقیت باید به صورت مستمر زمانی رو برای یادگیری اختصاص داد.درسای الماسی

مسئول واحد ترجمه


مترجمم و عاشق خوندن یک ترجمه ی خوبم. معتقدم همیشه و در همه ی جنبه های زندگی امکان بهتر شدن وجود داره، و تلاش می کنم در کارم به ترکیبی از دقت و روانی و چشم نوازی برسم.

حسین حاجی زاده

مسئول بخش پشتیبانی سایت ها


دغدغه ی مشتری، دغدغه ی منه، لذا تا برطرف شدنش از تلاش دست بر نمی دارم و این رمز موفقیت یک پشتیبانی خوبه.

پشتیبانی سیب سئو

منیره گلچین

مسئول بخش مشاوره و پشتیبانی مشتریان


تخصصم در خوب کردن حال مشتریانه. عاشق ارتباط برقرار کردن با مشتری و مدیرای حرفه ای ام و اونارو به بهترین شکل به کسب و کار آنلاین متقاعد میکنم.غزاله مروارید

روانشناس و درمانگر هیجان مدار


من همه ی آدما رو دوست دارم و از قلبم به دنیا نگاه می کنم. فارغ از سن و جنسیت به حرفاتون گوش می کنم و توی مسائل مختلف شخصی و کاری همراهتونم.

فواد للهی

مسئول مدیریت فضای مجازی


سخت‌کوش و علاقه‌ مند به کار و محیط های مجازی ام. تا زمانی که به نتیجه نرسم و نظر مخاطب ها رو جلب نکنم، از تلاش دست برنمی دارم.

مرضیه ناصری

ویراستار و کارشناس زبان فارسی واحد تولید محتوا


معتقدم رسیدن به اهداف بزرگ، همت های بزرگ رو می طلبه. برای رسیدن به بهترین ها، تمام تلاشم رو می کنم.مجتبی احمدی فرد

ادیتور و میکسر


رسالت من تولید بهترین صدا و تصویرها برای شما بهترین هاست. شما نمی تونین یک کلیپ حرفه ای داشته باشین مگر این که صداش اثربخش باشه. من صدای تاثیرگذار رو براتون خلق می کنم.