چرا سیب سئو؟

در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است

می دونیم که وضعیت اقتصادی و معیشتی فعلی خوب نیست و همه ما درگیر این چالش پیش رو هستیم. خیلی از کسب و کار ها بخاطر هزینه های سنگین قادر نیستن خدمات تخصصی رو به شرکت ها بسپرن در نتیجه مجبورن خودشون با کمترین هزینه و کیفیت این کارو انجام بدن. ما توی سیب سئو کاملا شما رو درک می کنیم به همین خاطر شرایطی رو می خوایم بوجود بیاریم که احساس فشار مالی نکنین. یکی از این موارد، قسطی کردن خدمات ماست …..

سیب سئو خدمات دیجیتال مارکتینگ
demo-attachment-54-Path-1630

سیب سئو چیست

ما تیمی جوان و تازه کاری هستیم که از هر چالش و فرصتی استفاده می کنیم تا بهینه ترین و کاربردی ترین حالت ممکن رو برای پیشرفت و ارتقاء کسب و کار شما بکار ببریم. از سال ۹۶ کارمون رو بصورت تخصصی شروع کردیم و همچنان در پی کسب تجربه و دانش فنی ایم تا با شرایط روز دیجیتال مارکتینگ، بتونیم خدمات و سرویس های قابل قبولی به شما ارائه بدیم. تا الان افتخار همکاری با چند برند و شرکت در زمینه های مختلف ( طراحی سایت - سئو و بهینه سازی - تولید محتوا - طراحی و گرافیک - پشتیبانی سایت ) رو داشتیم که می تونین از قسمت نمونه کار ها ببینین.

رفاقت با سیب سئو چه مزیتی داره؟

شرایط بسیار سخت اقتصادی چالش های جدیدی برای شرکت ها و کسب و کار ها بوجود آورده که سیب سئو هم با این مشکلات دستو پنجه نرم می کنه اما خب ما هم مثل شما توی این جامعه زندگی می کنیم و وظیفه انسانی حکم می کنه یک باری رو از دوش شما برداریم.

هزینه خدمات و سرویس هایی که ارائه می دهیم رو به صورت چند مرحله ای از شما دریافت خواهیم کرد.

در طول همکاری پروژه، هر سرویس دیگه ای که بخواین اضافه کنین رو با لحاظ ۱۰ %  کاهش قیمت اعمال خواهیم کرد. اینطوری هم کسب و کار شما قوی تر و مطمئن تر پیش خواهد رفت و هم همکاری و دوستی ما با شما پایدار تر و موندگار تر خواهد شد. 

 

رفقای سیب سئو

مسعود ناصری

بنیان گذار تیم سیب سئو و مدیر سئو

بهینه سازی و سئو با زندگی من کاملا آمیخته شده، طوری که دوست دارم همه ی جنبه های زندگی رو بهینه سازی کنم.

لاله للهی

مدیر پروژه ها و مسئول تحلیل بازار و مشتریان


عاشق شخصیت شناسی و آنالیز کاربرانم و به بهترین شکل بهینه سازیشون می کنم. استراتژی نوشتن یکی دیگه از کاراییه که از طریق تحلیل جامعه ی هدف، می تونم انجام بدم. 

درسای الماسی

مسئول واحد ترجمه


مترجمم و عاشق خوندن یک ترجمه ی خوبم. معتقدم همیشه و در همه ی جنبه های زندگی امکان بهتر شدن وجود داره، و تلاش می کنم در کارم به ترکیبی از دقت و روانی و چشم نوازی برسم.

منیره گلچین

مسئول بخش مشاوره و پشتیبانی مشتریان


تخصصم در خوب کردن حال مشتریانه. عاشق ارتباط برقرار کردن با مشتری و مدیرای حرفه ای ام و اونارو به بهترین شکل به کسب و کار آنلاین متقاعد میکنم.

مرضیه ناصری

ویراستار و کارشناس زبان فارسی واحد تولید محتوا


معتقدم رسیدن به اهداف بزرگ، همت های بزرگ رو می طلبه. برای رسیدن به بهترین ها، تمام تلاشم رو می کنم.

دانلود کاتالوگ سیب سئو

دغدغه‌ یا پرسشی دارید؟

همواره در دسترس شماییم برای تأمین آرامش خاطر و رفع دغدغه‌هایتان.

بی‌نقص نیستیم؛ اما بی‌وقفه می‌کوشیم برای شفافیت فرآیندهایمان. در این مسیرِ کامل‌شدن، نیازمند چشمان تیزبین شماییم و شنوای نظرات ارزشمندتان.

جهت ارتباط با متخصصین تیم سیب سئو می توانید از طریق راه های زیر ارتباط برقرار کنید.

ما منتظر درخواست و آماده ارائه ی خدمات به شما هستیم.

demo-attachment-44-Group-582

تلفن

۳۰۰۷ ۳۸۷۰ ۰۵۱

موبایل

۰۹۱۵۷۵۶۸۸۵۸ - ۰۹۱۵۵۷۳۴۰۰۷

ایمیل (واحد پشتیبانی)

support@30bseo.ir

ایمیل (سازمانی)

info@30bseo.ir