نمونه کار سئو و بهینه سازی انجام شده

نمونه کارهای اخیر انجام شده توسط متخصصین سئو و بهینه سازی تیم سیب سئو را می توانید در اینجا مشاهده نمایید:

تذکر: نحوه و نوع کلیدواژه های سئو شده کاملا طبق خواسته مشتری می باشد و تعداد و ترکیب آنها هم با مشاوره کارشناسان ما انجام شده است. لازم است بدانید که یک مشتری ممکن است یک کلیدواژه یا چندین کلیدواژه را درخواست بکند پس هیچ قانون یا اجباری بر تعداد کلمه کلیدی وجود ندارد. تعداد کلمه کلیدی هر سایت بسته به زمینه فعالیت و همچنین میزان بودجه ای که قرار است شما برای بخش سئو و بهینه سازی سایت خود اختصاص دهید، کاملا متفاوت است.


تذکر : کلمات سئو و بهینه شده در زمان های متفاوتی انجام شده اند و ممکن است در حال حاضر در صفحه اول قرار نداشته باشند که این مورد مربوط به دلیل زیر می باشد :‌

قرارداد پشتیبانی سئو شرکت سیب سئو با کارفرما به اتمام رسیده است و از آن زمان هر اتفاقی ممکن است برای سایت رخ دهد که از کنترل و هدایت کارفرما خارج می باشد.

 

نمونه کار سئو سایت

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

یکی از لازمه های هر استارت آپ و کسب و کار نوپا که قرار است کار خود را آغاز کند، داشتن وب سایت است. در شرایط داغ فعلی بازار استارت آپ های مختلف و بلوغ ایده های متفاوت، تنها داشتن وبسایت دردی را دوا نمی کند؛ بلکه علاوه بر داشتن سایت و استراتژی باید سایت شما در معرض دید کاربران هم قرار بگیرد! حال برای دیده شدن چه باید کرد یا چه چیزی لازم است؟ پاسخ بسیار ساده است: سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی به زبان ساده یعنی دیده شدن در صفحه اول گوگل . خب حالا وقت آن است که وبسایت خود را بدست کارشناسان سئو و همکاران گوگل تیم سیب سئو بسپارید تا این ماموریت بسیار مهم و حیاتی را برای شما انجام دهند.  تیم سئو و بهینه سازی سیب سئو با تجربه ای چند ساله و البته مهمتر از هر فاکتور دیگر، داشتن خلاقیت و ایده پردازی در زمینه ی سئو سایت های متفاوت، بهینه سازی و تولید محتوای سایت شما را انجام و به نتیجه مطلوب شما می رساند.

سئو در مشهد

سئو و بهینه سازی در مشهد یکی دیگر از مزایای سیب سئو ست چرا که خیلی از استارت آپ ها در مشهد هستند و برای اینکه در کلیدواژه های مورد نیاز کسب و کارشون در صفحه اول گوگل دیده بشن٬ براحتی می توانند با مجموعه سیب سئو در زمینه سئو سایت در مشهد ارتباط برقرار کنند.

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی سایت

مراحل سفارش سئو و بهینه سازی سایت:

 • سفارش سئو و روند رسیدگی به آنها در سیب سئو
 • ثبت پیش سفارش سئو توسط شما
 • بررسی سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر در صورت نیاز
 • بررسی کامل وضعیت سایت و اهداف تعیین شده برای آن
 • تعیین هزینه برای انجام پروژه و اعلام آن به کارفرما
 • تهیه پروپوزال سئو در صورت درخواست و تمایل کارفرما
 • تهیه پیشنویس قرارداد و ارسال آن به کارفرما جهت تاییدیه
 • تصحیح یا تغییر قرارداد سئو در صورت نیاز
 • عقد قرارداد و دریافت مبلغ تعیین شده برای شروع پروژه
 • شروع کار با شرایط تعیین شده و ارائه گزارش ماهانه
 • تحویل پروژه و شروع مرحله پشتیبانی و نگهداری در صورت تمایل کارفرما

درخواست سئو و بهینه سازی سایت

فقط کافیست ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.