چرا سیب سئو؟

در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است

می دونیم که وضعیت اقتصادی و معیشتی فعلی خوب نیست و همه ما درگیر این چالش پیش رو هستیم. خیلی از کسب و کار ها بخاطر هزینه های سنگین قادر نیستن خدمات تخصصی رو به شرکت ها بسپرن در نتیجه مجبورن خودشون با کمترین هزینه و کیفیت این کارو انجام بدن. ما توی سیب سئو کاملا شما رو درک می کنیم به همین خاطر شرایطی رو می خوایم بوجود بیاریم که احساس فشار مالی نکنین. یکی از این موارد، قسطی کردن خدمات ماست …..

سیب سئو خدمات دیجیتال مارکتینگ
demo-attachment-54-Path-1630
demo-attachment-56-Path-1633

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت خود را با مسعود ناصری تجربه کنید​

من مسعود ناصری فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی ۴ ساله که بصورت تخصصی توی زمینه سئو و بهینه سازی وبسایت فعالیت می کنم و هر روز در حال یادگیری و بروز رسانی دانش دیجیتال مارکتینگ خودمم. اگه شما هم یک کسب و کار آنلاین یا استارت آپ دارید، قطعا به سئو و بهینه سازی نیاز دارین چون اگه تجارت ما در معرض دید کاربران قرار نگیره، عملا شکست خواهید خورد و کاری که من میکنم اینه که کسب و کار شما رو در گوگل ارتقاء میدم تا باعث بشه کاربران از نقاط مختلف شما رو در گوگل ببین و با تجارت تون آشنا بشن. همچنین کمک می کنم تا مشکلات و نقص های سایتتون رو بر طرف کنید، مسیر و خطرات احتمالی هدف رو نشون میدم تا با هم یک تصمیم خوب بگیریم.

متخصص سئو سایت وردپرسی

مشاوره سئو و بهینه سازی در دنیای کسب و کار آنلاین امروزی یک امر بسیار مهم و حیاتی می باشد. بسیاری از مدیران و وبمستران سایت های کوچک و بزرگ، خود مشغول سئو و بهینه سازی سایتشان می باشند که این می تواند بسیار خطرناک باشد چراکه اگر به مباحث سئو مسلط نباشند، یک حرکت اشتباه در امر فرایند سئو می تواند صدمات جبران ناپذیری برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد. داشتن استراتژی و یک برنامه اصولی برای مسیر سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید بدانید دقیقا در چه مسیری می خواهید حرکت کنید و چه موانعی در سر راه شما قرار دارد و چگونه باید از آن ها عبور کنید. شناسایی سنگ ریزه های جاده بر عهده یک متخصص سئو است که با تحلیل و آنالیز حوزه فعالیت و رقبای شما می تواند با توجه به سایت و قابلیت هایی که در اختیار دارید راه را به صورت یک نقشه ذهنی mind map ترسیم و برای رسیدن به تارگت های مد نظر شما، استراتژی بسازد.

متخصصی که سئو و بهینه سازی سایت شما رو انجام میده، سئو کار گفته

رفتار کاربران در حوزه
دیجیتال مارکتینگ
در گوگل به چه شکلیه

رفتار کاربران در گوگل

بهینه سازی سایت

صفحه اصلی سایت از لحاظ فنی و محتوایی بهینه سازی می شود

آنالیز رقبا

وبسایت رقبا از جهات مختلف فنی بررسی و تحلیل می شود

آنالیز کلید واژه

کلیدواژه ها آنالیز و کلمات کلیدی پر کاربرد در زمینه فعالیت شما را پیشنهاد می دهم

آنالیز سایت

سایت شما اول بررسی و تحلیل می شود. خطاها و نقاط ضعف آن بست می آید

گزارشات ماهانه

ماهانه گزارشاتی از فرایند پیشرفت و جایگاه سایت و کلیدواژه ها ارائه می گردد

لینک سازی

توضیح ندارد

بازاریابی محتوا

توضیح ندارد

ادغام شبکه های اجتماعی

توضیح ندارد