چرا سیب سئو؟

در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است

می دونیم که وضعیت اقتصادی و معیشتی فعلی خوب نیست و همه ما درگیر این چالش پیش رو هستیم. خیلی از کسب و کار ها بخاطر هزینه های سنگین قادر نیستن خدمات تخصصی رو به شرکت ها بسپرن در نتیجه مجبورن خودشون با کمترین هزینه و کیفیت این کارو انجام بدن. ما توی سیب سئو کاملا شما رو درک می کنیم به همین خاطر شرایطی رو می خوایم بوجود بیاریم که احساس فشار مالی نکنین. یکی از این موارد، قسطی کردن خدمات ماست …..

سیب سئو خدمات دیجیتال مارکتینگ
demo-attachment-54-Path-1630
demo-attachment-56-Path-1633

مزایای تولید محتوا

ارتقا وبلاگ

قیمت مناسب

جلب رضایت کاربر

تبدیل کاربر به مشتری

”تولید محتوا چیست و چرا بسیار اهمیت دارد”

کسب و کارتان را بشناسید

در وهله­ ی اول باید هدف از راه­ اندازی کسب­ و کارتان را به­ درستی بشناسید. بدانید که راجع به چه چیزی می­خواهید تجارت کنید و مطالب مرتبط با آن را شناسایی کنید. از متخصصین در این امر کمک بگیرید و اطلاعات­تان را همیشه آپدیت نگه­ دارید. از منابع انگلیسی غافل نشوید زیرا در برخی موارد احتیاج پیدا می­کنید تا از محتوای خارجی استفاده کنید.

ساخت استراتژی

فرض کنید بدون نقشه­ ی راهنما به شهر ناشناخته ­ای می­روید و برای جستجوی کوچک­ترین موارد مجبورید کل شهر را زیر پا بگذارید و درآخر سردرگم می­شوید و از هدف­تان دور می­شوید. ساختن استراتژی و یک پلن برای وبسایت نیز به منزله­ ی نقشه­ ی راهنماست. اگر شما ندانید که به دنبال چه هستید، نیاز چه کسانی را برطرف می­ کنید و اگر چشم­ انداز نداشته باشید قطعا با شکست مواجه می­ شوید. نیاز اساسی شماست که بدانید آیا استراتژی خود را بر مبنای چت­ های گروهی بسازید یا شرکتی یا فروشگاهی. برای ایجاد یک استراتژی موفق نیاز به ساعت­ها فکر و پیاده کردن ایده ­ها روی کاغذ دارید. ذهن­تان را به­ وسیله­ ی قلم بر روی کاغذ رسم کنید.

تارگت زدن کلید واژه ی مورد نظر شما

به­ این منظور که کلمات کلیدی و مهم در حوزه­ ی حرفه­ تان را بشناسید و طبق اولویت و اهمیت، آن­ها را هدف قرار دهید و مشخص کنید که کدام کلمه بایستی بالا قرار بگیرد، بهره­ مندی از یک تحلیل­گر تولید محتوا می­تواند کمک شایانی به این پروسه کند.

بررسی رقبا

داشتن هدف و شناخت کسب­ و کارتان با یک استراتژی خوب به­ تنهایی کافی نیست! مگر می­شود تیم فوتبالی مسابقه داشته ­باشد اما بدون در نظرگرفتن رقیبش تمرین کند و استراتژی حمله و دفاع بچیند؟ قطعا باید با توجه به بازیکنان حریف و ویژگی­های آنان استراتژی بپیند تا در مسابقه پیروز شود. در دنیای کسب­ و کار اینترنتی امروزی نیز شناخت رقبا و آنالیز ویژگی­های مثبت و منفی آنان از اهمیت ویژه­ ای برخوردار است. لازمه ­ی کار شماست تا رقیب­تان را بهتر از خودش بشناسید و تکنیک­ هایش را به خوبی شناسایی کنید و حرکن­های بعدش را پیش­ بینی کنید. در این صورت می­توانید در حوزه­ ی کاری­تان بازار را در دست گیرید و به موفقیت برسید.

تعرفه تولید محتوا متنی

"بسته تولید محتوا پایه"

700.000 هزار تومان

"بسته تولید محتوا اختصاصی"

1.200.000هزار تومان

"بسته تولید محتوا سیب سئو"

2.200.000هزار تومان